Schronisko Azorek

Aktualności

09-04-21

Inox Polska

Wiosenny Darczyńca poprawił nam humor! Dziękujemy firmie INOX POLSKA https://inox-polska.pl/ - hurtowni stali nierdzewnej. Aktualnie Schronisko Azorek prowadzi ważną zbiórkę na regały do przechowywania karmy dla zwierząt. Każda darowizna to kolejna cegiełka! Wspólnymi siłami szybciej osiągniemy cel i pomożemy wielu…
11-03-21

AIF

Pomocy dla Zwierząt nigdy dość! Dziękujemy Centrum Pomocy Odszkodowawczej https://www.tuodszkodowania.pl/ - za wsparcie dla naszego Schroniska. Niezmiernie nas cieszy, że coraz więcej osób ma odwagę dzielić się dobrem z potrzebującymi, bezdomnymi Zwierzętami. Zachęcamy Państwa do niesienia pomocy w każdej formie.
02-02-21

Hak

Tak niewiele trzeba, żeby pomóc! Dziękujemy Przedsiębiorstwu HAK https://www.hak.com.pl/hak/ za dołożenie cegiełki na rzecz Zwierząt. Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka dla Psów, uratowanych z koszmarnych warunków. Przebywają one pod naszą opieką i każda pomoc bardzo im się przyda. Dziękujemy, że…
11-01-21

Rotortech

W Nowym Roku z uśmiechem witamy nowego Darczyńcę, firmę ROTORTECH http://myjultradzwiekami.pl/ Nasi czworonożni Podopieczni bardzo potrzebują Państwa pomocy, dlatego w ich imieniu - Bardzo Dziękujemy! Jesteśmy zachwyceni tym, że pamiętacie o nas bez względu na porę roku i okoliczności.
15-12-20

Afterweb

Święta zbliżają się wielkimi krokami... Sprawmy, aby ten czas był radosny również dla Zwierząt. Można im pomóc np. poprzez darowiznę. Dziękujemy Agencji AFTERWEB https://afterweb.pl/ , która wsparła nas w ten sposób! Niosąc pomoc Zwierzakom czynimy dobro, które zawsze wraca.
28-10-20

ST-Print

Chcieliśmy wyróżnić firmę ST-Print https://stojakitekturowe.pl/ - dziękujemy Państwu za wsparcie w formie darowizny. Aktualnie prowadzimy zbiórkę na nowe ogrodzenie dla Azorków i każda dodatkowa pomoc jest na wagę złota!
13-08-20

Diolut

Dziękujemy wszystkim firmom, które doceniają nasze działania i chętnie dokładają swoje cegiełki do realizacji projektów na rzecz Zwierząt! Jedną z nich jest firma DIOLUT https://diolut.pl/ Jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni za pomoc.
10-07-20

Murrano

Nasze Schronisko jest wdzięczne za pomoc w każdej formie! Serdecznie dziękujemy sklepowi MURRANO https://www.murrano.pl/ za darowiznę. Azorki bardzo się cieszą - my też!
05-06-20

MiDaTech

Chcemy podziękować kolejnemu darczyńcy, który widzi sens w pomaganiu Zwierzętom! Wsparła nas firma MiDaTech https://www.midatech.pl/ z Łodzi. Jak widać, odległość nie ma znaczenia: żeby pomagać, wystarczy chcieć. W obecnej sytuacji każda darowizna z zewnątrz jest dla nas bardzo cenna -…
21-04-20

Komunikat

Szanowni Państwo, w czasie epidemii Schronisko nasze pracuje na zmienionych zasadach:* Prosimy nie wchodzić na teren Schroniska. Po przyjeździe prosimy o telefon: 665 054 582. * NOWE ZASADY ADOPCJI:Adopcje odbywają się TYLKO w dni robocze, od poniedziałku do piątku.1. Wybierz…